boga4: (Malevich)
[personal profile] boga4
 photo 10584015_10152656546267268_8382050533298354869_n_zpshwqpttdl.jpg

Важко уявити ганебніше свято, ніж "хрещення русі". Кривавий виродок, "святий" князь Володимир, примусив під страхом смерті "охреститись" тодішніх киян, котрим ця вся страхомудія з іконами і символами страти засновника однієї релігії взагалі нафіг не була потрібна. Цивілізаційна роль православ"я на українських землях, скажете? А дзуськи, з таким же успіхом художники могли надихатись образами святійшого чайника Рассела чи коте Шрьодінгера, якби знали на той момент, що це таке. Врубель міг малювати під впливом ЛСД навалу рептилоїдів, а барокові архітектори з таким же успіхом будували б не храми, а соціальні центри і притулки. Хай навіть будинки для колективних оргій, все одно було б більше користі.
Історія православія як конфесії - це безкінечна історія "зради і ганьби". Єретична секта в юдаїзмі, жерці якої вбивали один одного, називаючи це богословськими диспутами. Таким чином вони обирали, які версії казок кочових народів Близького Сходу вважати істинними, а які фальшивими. Потім взагалі вся східна версія християнства була проклятою і посланою нахуй Папою Римським, разом з константинопольським "патріархом". Від того, в свою чергу, нелегітимно відділилась Московська церква, коли місцевий царьок посадив у в"язницю і хотів вбити призначеного константинопольським патріархом "законного" митрополита.
Східні церкви, наввипередки з західними, влаштовували гоніння на науку, переслідували і вбивали вчених, карали "віровідступників".
Після так званої унії православні і уніати поливали один одного помиями, вчили своїх віруючих ненавидіти один одного.
Російські православні, маючи абсолютну "духовну" владу в Російській імперії, спалювали людей заживо, будували для представників інших конфесій перші концтабори в історії. Вони придумали "протоколи сіонських мудрагелів" і ініціювали єврейські погроми. В радянський час духовенство було збіговиськом гебістів на зарплатні. Під час Другої світової вони "окормлювали" найвідмороженіших колаборантів. Після розколу совка попи знову полізли зі всіх шпарин, вони нападають на музеї і лікарні, намагаючись їх виселити і влаштувати там черговий попятник. Вони боряться за нашу мораль, нав"язуючи свої застарілі консервативні цінності, намагаючись заборонити аборти, геїв, світську освіту і секс. Вони тягнуть книгу ненависті - Біблію - в школи і намагаються вчити дітей всім цим жахливим речам, які там описані - етнічним чисткам, дітовбивству, нетерпимості до Іншого, святості і непорушності будь-якої державної влади.

Якщо християнський боженька дійсно існує, і він саме такий, яким його описують послідовники авраамічних релігій, то цей бородатий дядько - неймовірно тупий і жорстокий поц. Всі пам"ятають відому цитату з Докінза? "Бог Старого Завіту — вірогідно, найнеприємніший персонаж світової літератури. Ревнивий і гордий своєю ревністю, дріб"язковий, несправедливий, безжалісний владолюбець, мстивий, натхненник етнічних чисток, жононенависник, гомофоб, расист, дітовбивця, садомазохіст, котрий сіє чуму і смерть, примхливий і злобний хуліган."

 photo annihilator800_zps21fqwwtf.jpg
На фото: анігілятор православних храмів, зброя атеїста.

Святкування "свята хрещення русі" в Україні найбільше просував президент Янукович. Саме він запрошував сюди огидного пропутінського патріарха Кирила і під час його приїзду наганяв в Київ тисячі ментів, аби вони охороняли цього сумнівного святошу. Під шумок святкування розпилювались бюджетні гроші. Неприїзд Кирила цього року - уже яке-не-яке, а вагоме досягнення Майдану.

 photo 62902_10152251067437268_856925410_n_zpsaajbih8k.jpg

Російсько-українська війна не обійшлась, ясне діло, без православних. "Православна держава" Новоросія, вона ж ДНР-ЛНР, об"єднала навколо себе релігійних мракобісів і фанатиків. Попи РПЦ окормлюють бойовиків, женучи їх на забій у якості гарматного м"яса. Атрибути православія - іконки, хрестики - прикрашають блокпости цих йобнутих фанатиків. Сама ідея "русского мира", за яку воюють російська і "новоросійська" армії, є православною за своєю суттю. Православіє+російський націоналізм - той коктейль, який підпалив мирний український Донбас. У окупованих містах знищуються культурні об"єкти - православні бойовики підривають скульптури, грабують виставки, перетворюють культурні центри на в"язниці і катівні. Між православними "новоросами" і бойовиками Ісламської держави уже, по суті, нема ніяких відмінностей, хіба що одні діють во славу боженьки Ісуса, інші - боженьки Аллаха. Втім, з іншого боку конфлікту також є свої "добровольці божої чоти", батальйони "святої марії" - вітчизняні аналоги сумновідомої "армії Бога".

 photo -0913_zpssnrfboey.jpg
На фото: музей космосу в колишньому православному храмі.

Вільній і освіченій людині не потрібні ніякі хрещення, їй не потрібні геноцидні аврааамічні божества. Їх можна залишити історикам, релігієзнавцям і антропологам. Церкви гарно виглядають, коли вони не церкви, а музеї. Втім, якщо хтось хоче поклонятись Ісусові і його родині - хай поклоняється, не будемо йому заважати. Головне, щоб не нав"язував іншим ці свої бажання.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

boga4: (Default)
boga4

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 01:31 am
Powered by Dreamwidth Studios