boga4: (Malevich)
[personal profile] boga4

зображення: рейтерс.

Вже вкотре спостерігаю істерію в уанеті з приводу "відкриття страшного притулку для жахливих жидомусульманських мігрантів". Цього разу в Яготині. Вони нас всіх згвалтують і з"їдять! - пише популярний ультраправий блогер із молодіжної "свободи". Це все тому, що жителі Яготина доскакались на майдані! - піддакує йому ватна адвокатеса. Все ви, лівачйо і ліберасти, нагадити намагаєтесь білим християнським патріотам, - стверджує ще один правий коментатор.
Жителі Цієї Країни вже вкотре наступають на граблі власної неосвіченості, зашореності і вузького, як місто яготин, кругозору. Люди, формування особистості яких, за їхніми власними відповідями на соцопитуваннях, формувала російська і українська класична (недо)літературка із волами і муму в яслах повних, а скоріше, не літературка навіть, а газетки і зомбоящик, готові повестися на європесимістичну і націоналістичну пропаганду. Показово, що першими містами в Україні, котрі радикально перебороли жахи міграції з азій і африк, стали Донецьк і Луганськ - там сепаратисти відловлювали іноземних студентів і відправляли їх копати шанці для воїнів руського міру. Європесимізм і люта ксенофобія щодо мігрантів - одна з головних руськомірських скрєп.
В Україні проблем із "міграцією" не існує і існувати не може в принципі - адже бідна країна із перманентними воєнними діями нахрін не потрібна тим бідолахам, які втікають від принад "ісламської держави" і друга Росії Асада. Втім, це не заважає ультраправим і поліцейським чиновникам спекулювати на цій темі. Роками МВС видавало на-гора брехливі зведення про кількість злочинів, скоєних іноземцями, "забуваючи" додати, що левова частка цих злочинів скоювалась приїжджими кримінальниками з сусідніх пострадянських республік (так сталося, що понятія і структура злочинності в Рашці, Грузії, Україні етс однакові). Але заляканий репортажами, в тому числі, російських змі обиватель вірив у те, що прийдуть мусульмани з Хуйзназвідки і будуть його грабувати-різати. А ультраправі партії і окремі політики мали з цього зиск - різноманітні "азови", "сволоти" тощо.
Реальність є такою, що пару сотень чи навіть тисяч приїжджих, хай вони навіть "нелегали" (нелегальних людей не буває, взагалі-то) ніяк не впливають на криміногенну ситуацію. Тим більше, що вся ця ксенофобія переноситься і на цілком "законних" приїжджих - студентів, торговців на ринку, бізнесменів, клерків міжнародних компаній. На жодного із моїх знайомих не нападали "мігранти", зате напади правих, футбольних хуліганів, навіть "правоохоронців" мали місце. Криміногенна ситуація погана, коли погано працює поліція і існують об"єктивні чинники, такі як загальне зубожіння, наприклад. Ловити злочинців із числа "нелегалів" не складніше, ніж злочинців-місцевих, це ж очевидно.
Не загрожують "сирійці", "негри", "араби" і українській культурі - якщо її не зуміли знищити роки домінування на телебаченні фільмів з Руллівуду і блатного шансону на радіо. Вчитимуть приїжджі українську, а не російську мову, як зараз, якщо цією, українською, мовою спілкуватимуться в великих містах, хоча б в Києві. Спекуляції про "екзотичні хвороби" взагалі смішні і їх може заперечити будь-яка людина з середньою освітою, якщо ця освіта отримана не в українській пострадянській школі.
Мені здається, що позбутися всього цього ксенофобсько-скрєпного світогляду українцям допоможе хіба що злам всієї цієї моделі життя, жлобсько-невиїзної-за-кордон, релігійно-набожної, совково-бюрократичної. А ультраправі, "соціал-націоналісти", руськоміровці і інша шелупонь просто вимруть, як вимерли воші, коли нормою стало дотримуватись особистої гігієни.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

boga4: (Default)
boga4

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 01:26 am
Powered by Dreamwidth Studios