boga4: (Default)

Київ, вчора ввечері.

Більше можете глянути в пікасівському альбомі, або на Фейсбуці.

До  речі, такі да, от мій акаунт у Мордо-книзі

"a.c.a.b"

Dec. 20th, 2010 05:09 pm
boga4: (Default)

Акція проти проти катувань та вбивств людей міліціонерами, проти проявів расизму і ксенофобії у міліції.
+++ )
boga4: (Default)

Київ, музей Гончара.
boga4: (Default)
Любіть Україну


+1 )
boga4: (Default)
Продам батарейний блок Canon BG-E2N (для 20, 30, 40, 50D). З документами, гарантія закінчилась. В хорошому стані, мало юзався. Причина продажу: не потрібен. 1400 грн
boga4: (Default)
Сонгхла - тут я ночував на пляжі, вперше спілкувався із тайцями, пробував пиво "Чанг".


Далі )

post

Dec. 5th, 2010 12:17 pm
boga4: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] perchenya at post
дорогие друзья, пожалуйста, не проходите мимо этого поста.

во вторник, 7 декабря, в 10.40 в Апелляционном суде г. Киева по адресу ул. Соломенская, 2-а состоится рассмотрение апелляций по делу Саши Володарского aka [livejournal.com profile] shiitman.
напоминаю, что инкриминируемой ч.2 статьи 296 УК его действия неподсудны, соответственно, по этой статье нужно полное оправдание. это мнение огромного множества юристов, правозащитников и т.п., но суд первой инстанции счел иначе, и сейчас вопрос будет решаться в апелляционном.
шансы, что приговор останется в силе и за ним последует наказание, все еще реальны.
поэтому я прошу у вас поддержки независимо от вашего отношения к Саше лично и к избранному им формату акции протеста.

если вы из тех, кто хочет жить в правовом государстве - помогите правосудию свершиться.
если вы из тех, кому государство вообще не нужно - не дайте государству издеваться над человеком.
если вас не интересуют вопросы общественного устройства, но вам не пофиг лично на меня - не дайте Саше отправиться в колонию.


денег не нужно, денег я сама заработаю сколько нужно и даже больше.
а вот любой другой формат поддержки - теплые слова, метафизические действия, явка на заседание суда, обеспечение делу резонанса и дальше по нарастающей - всячески приветствуется.

мы, безусловно, тоже поможем вам в нужде.

спасибо.

ГСБЖ

Nov. 27th, 2010 11:53 pm
boga4: (Default)
Так склалось, що в Києві я досить рідко тягаю фотоапарат під землю. Колись давно втопив свою першу мильницю у одній із дренажок, після цього трохи остерігаюсь, особливо із дзеркалкою і дорогими об"єктивами :).
Ну але ж іноді має бути виняток із правила. Цілий комплект фототехніки для того, щоб клацнути 2 кадри і третій на поверхні, в мене завжди так:).Збійка 2-х ходів.
Батарейок було всього 6 - а треба було 3 у ліхтар і 4 у спалах. Переставляв одну із них туди-сюди весь час.
+2 )
boga4: (Default)
Позаминулого року у Меджибожі. Там є красивий і відносно непогано (порівняно хоча б з Ізяславом) збережений зАмок. Музеєфікований, охороняється державою бла-бла-бла. Частина приміщень усе ж в досить занедбаному стані. Валяються балки, іде перманентний ремонт (який зазвичай десятиліттями триває, поки все не стане ще гірше, ніж було раніше).
У замку проводять фестивалі, місце в Україні досить відоме.
- До нас навіть приїжджав президент Ющенко,- розповідає жінка-доглядач замку. І допоміг нам.
- Що, невже грошей на ремонт замку із бюджету вам виділять? - запитую.
- Ні, Ющенко музей Голодомору у нас відкрив.

Німа сцена. В одному із приміщень (для цієї мети його навіть реконструювали) - три томи "Капіталу" Маркса. Організатора голодомору знайшли, ага.

От мені цікаво: чи багато хто із тих, хто постить картинки із свічками, обурювався, коли цей ющенківський психоз і профанування пам"яті загиблих відбувалось? Фотографії, фальсифіковані СБУ, у стилі нацистської пропаганди?
Жонглювання цифрами - мільйоном померлих більше, мільйоном менше - яка зрештою для них різниця?
Піздьож політиків - одні з них вирішили визнавати геноцидом, інші ні - чудесна тема для піару.
Фарс із мільйонами гривень, витраченими на цю симуляцію історичної пам"яті. Усі нагальні соціальні проблеми уже вирішені, а?

Ну а хто не піддавався на всі їхні провокації і був чесним як перед тими всіма, що трагічно загинули, так і перед самим собою - то вам респект, і ви маєте повне право запалити свічку.
Нехай
і на сей раз вони в нас не вполюють нічого


Картинка для привернення уваги - Меджибіж.
Аби красиво виглядало )
boga4: (Default)
А ви знали про те, що у Цій Країні існує "національна спілка фотохудожників україни "?
Репортаж із їхньої виставки, там видно і виставочні фотки.
"Запрошені ... оглянули виставку і відзначили класичний стиль (нажаль, від себе – тільки класичний) та вискоу якість робіт."
Якість робіт доставляє. Особливо рекомендую відзначити сферичний млин в вакуумі
boga4: (Default)
Листопад у Києві.

boga4: (Default)
З радістю займаюсь поширенням дитячого порно. Тобто, серії мультфільму Саус Парку, який анальна комісія захисту моралі визнала порнографічним.


South Park Cartman Sucks

Вєлічайший троль Ерік Картман засунув свої геніталії (чоловічий статевий хуй) у рот не лише Батерсу, але й В.Костицькому, Л.Григорович, П.Кононенку, Г.Сазоненко і іншим членам вищезгаданої комісії. Головне, щоб вони не подавились, бідосі.

цитую шановного [livejournal.com profile] instant_dan :
"Громадянка Ірина Новиченко, що поскаржилась в НЕК після перегляду серії South Park:

«Мене як почало трясти з 25 травня, так і трясе мене до сих пір. <ОЛОЛО! ПОТРЯСНО!> Мені б хотілось подивитись в очі не тільки експертам, які сказали, що тут немає нічого такого, а подивитись в очі тим, хто цей канал веде...

...Мабуть, вони сподіваються, що їх мине чаша сея...

...Можливо, потрібні курси, щоб їм пояснювати, бо вони "не ведают, что творять"». <ПГМ?>

Експерти одностайно проголосували за визнання серії такою, що містить дитячу порнографію та пропаганду релігійної ворожнечі."
boga4: (Default)
"Если вы начнёте ощущать боль в нижней части спины, следует немедленно прекратить дальнейшее чтение и смириться с фактом, что вы — таксист." (с) луркморе.ру
Напишу тут, шолі, про сітістоп. Так склалось, що я за усі роки життя у Києві (тобто все життя) жодного разу не пробував цей вид транспорту.
Сьогодні, вийшовши з Контрактової близько 2-х ночі, думав пройтись додому пішки. Але, дійшовши до "траси" (набережної), мене це заняття обламало. Витрачати гроші на таксистів не хотів, тому підняв вказівний палець в гору.
Спочатку зупинився... хто б ви думали - таксист. Везти безкоштовно до мосту метро не захотів і звалив. Ще через пару машин підрулила інша машина, уже без шашечок. Поговорили про хуйову теперішню владу і галіму економічну ситуацію в Цій Країні. Чувак їхав на позняки, тому я проїхав таки лише до мосту метро, який пройшов ногами (хто ж буде зупинятись на мості). Біля виїзду з Гідропарку мене уже чекав інший тип, самозастопився. Виявилось, катається по місту - був на виноградарі, поїхав на лівий берег. Вечірній моціон:). Він пішов на поворот біля лівобережної (на перова), а я знову підняв руку з вказівним пальцем. І оп"ять таксист, який думає лише про гроші. Нам с тобою не по путі. Але водій, якому треба було десь на дарницю, довіз мене аж до чернігівської, звідки я завжди гуляю 5 хвилин пішки до свого дому. На останок мені кричав якийсь суржикомовний гопнік "чуєш, ти чьо, бля?", але я не прийняв його запрошення до спілкування.
Висновку ніякого не буде, хіба що про жадібних таксистів, але я ніколи і не був про них хорошої думки, от.

не моє

Nov. 1st, 2010 11:28 am
boga4: (Default)
Потрібна 1-кімнатна квартира на Подолі. З необхідного - меблі та пральна машина. До 2000 гривень.
boga4: (Default)
Якщо комусь стане у нагоді.
До кінця сьогоднішнього дня можна купити квитки із Харкова до Стамбулу і назад (або навпаки, або one way)приблизно по 36 - 42 долари в кожен бік, або у Тбілісі, Бейрут по 100 з копійками. Якщо друга пропозиція виглядає так собі (туди-назад буде уже більш ніж 200), то Istanbul - це дешевше, ніж віззейрівська анталія. Умови акції: http://www.flypgs.com/en/about-pegasus/news/357/international-flights-from-2999-.aspx
Регулярний тариф (без акцій всяких) - 50 євро. Це лоукост, якщо хтось не здогадався.
boga4: (Default)
Читацький фоторобот повертається.
Для зйомки "нового сезону" потрібні люди, коні, книги.

“Трансліт” розпочинає фотопроект – “Читацький фоторобот”.
Чи багато книжок ви прочитали останнім часом? Нам цікаво! Може, це був цілий стос грубезних фоліантів, а ви – інтелектуал-літературоголік? А може, повне зібрання творів В.І. Леніна Т.Г. Шевченка? Або фантастичні епопеї, кожна з яких на десяток томів потягне? Або ж скромний маленький покетбук  “Сліпий протів Плюгавого”? В будь-якому разі, покажіть прочитані книжки нам, а ми опублікуємо ваш фоторобот.

Кожному, хто зголоситься сфотографуватись - у винагороду диск із фотографіями, обробленими (кілька найкращих в фотожопі, решта в лайтрумі), Можна фотосесію і без книг організувати, після зйомки "основної програми".
Принцип простий - ви пишете мені на мило або у коменти, або телефонуєте, і ми домовляємось на зручний час. Географія - Київ без обмежень, або навіть не-Київ. Пропонуйте своїм знайомим, родичам і т.д.
Особливо заохочуються "широко відомі в вузьких колах" лічності тіпа культурних дєятєлів, а також люди негуманітарних або просто нестандартних, не дуже популярних в опщістві професій. Але велкам абсолютно всі.
Можна також приєднуватись до проекту в якості фотографів - ви вмієте і любите знімати, цікавитесь кнішкамі (в яких многабукв) і готові витрачати на це свій вільний час.
Штука некомерційна, звісно. Якщо є пропозиції грантів, спонсорства, інформ. підтримки, організації презентацій і виставок, допомоги з орендою фотостудії для зйомок - з радістю вислухаю.
0664850103 begin_of_the_skype_highlighting              0664850103      end_of_the_skype_highlighting
comandante.aligieri значок анархії gmail.com

Можна і надсилати власноруч зроблені фотки, цензури по змісту чи якості нема.
Поклікавши на лінки, можна побачити минулорічні "фотороботи".


тенденції розвитку книгочитання у 2009 )

boga4: (Default)

Китаєць з міста Джорджтаун (Пенанг).
Джорджтаун І пох )

Profile

boga4: (Default)
boga4

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 01:34 am
Powered by Dreamwidth Studios